• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Щецин - Кривой Рог (A)

Автотранзит/Agat
Виїзди: 19 Вер, 21 Вер, 23 Вер, 25 Вер, 27 Вер, 29 Вер, 1 Жов, 3 Жов, 5 Жов, 7 Жов
  1. 07:30Щецин Автовокзал, plac Grodnicki, 1
  2. 09:00Гожув-Велькопольський Автовокзал, ул. Дворцовая, 10
  3. 09:55Свебодзін Автовокзал, ul. Grottgera, 5
  4. 11:30Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  5. 13:00Конін Автобусный терминал возле Ж/Д вокзала, ул. Kolejowa, 1
  6. 14:50Лодзь Автовокзал "Kaliska", проспект Włókniarzy, 203/205
  7. 17:20Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  8. 19:45Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  9. 22:25Дорохуск таможня (PL-UA)
  10. 00:15Ягодин таможня (UA-PL)
  11. 01:20Ковель Заправка "WOG", ул. Варшавская, 3Б
  12. 03:10Сарни (Рівненська обл.) Автовокзал "Сарны", ул. Белгородская, 39
  13. 05:35Коростень траса Киев-Варшава, 150 км, АЗС "Фактор", «п­ерекресток»
  14. 08:20Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  15. 10:35Переяслав-Хмельницький АЗС "БРСМ" а/д Н-08
  16. 11:40Золотоноша Автовокзал, Шевченка, 12
  17. 12:00Черкаси Автовокзал-2, ул. Ложешникова, 7
  18. 12:30Сміла Автовокзал, ул. Независимости, 109
  19. 14:00Кропивницький Автовокзал, Александрийское шоссе, 1
  20. 16:10Кривий Ріг Автовокзал, Днепропетровское шоссе, 1а
  • Перевізник: Автотранзит/Agat
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена.
  • Багаж: 1 шт. до 30кг(60х40х20) - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
  • Знижки: 10% Молодежь 13-26 лет
    10% Пенсионеры от 60 лет
    50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя