• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Пирей - Варна

Tourist Service Holding AD
Виїзди: 16 Тра, 23 Тра, 30 Тра, 6 Чер, 13 Чер, 20 Чер, 27 Чер, 4 Лип, 11 Лип, 18 Лип
  1. 17:45Пірей Порт Пирей, ул. Akti Kondili 56
  2. 19:00Афіни Автопаркинг "Tourist Service", ул. Karolou, 26
  3. 21:00Ламія Lamia Kafe Nea Roumeli
  4. 23:05Ларісса Автовокзал "Niavis"
  5. 01:30Салоніки Автобусная остановка KTEL, перед автовокзалом Makedonia, ул. Leof. Dendropotamou
  6. 03:10Промахон таможня (GR-BG)
  7. 03:20Кулата таможня (BG-GR)
  8. 04:40Благоєвград Автовокзал
  9. 09:35Плевен Центральный автовокзал
  10. 11:00Велико-Тирново Автовокзал, ул. Христо Ботев, 74
  11. 13:00Шумен Автовокзал
  12. 14:00Варна Автовокзал, ул. Варненчик, 158
  • Перевізник: Tourist Service Holding AD
  • Багаж: 2 места багажа (60x90x40) до 30 кг - бесплатно. Дополнительный багаж не принимается. Инвалидные и детские коляски можно перевозить. Велосипеды и животные запрещены.
  • Знижки: 10% Молодежь 12-26 лет
    10% Пенсионеры
    10% Студенты (ISIC)
    50% Дети 4-11 лет
    99% Дети 0-3 лет (без места)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя