• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Ямбол - Пирей

Виїзди: 25 Сер, 26 Сер, 27 Сер, 28 Сер, 29 Сер, 30 Сер, 31 Сер, 1 Вер, 2 Вер, 3 Вер
02:30 Ямбол Aut. Nádr., ul. Ruse 2
03:15 Слівен Aut. Nádr. Sliven
03:40 Нова Загора Parking v blízkosti obchodu "Billa"
04:10 Стара Загора Centrální аutobusové nádraží
05:30 Пловдів Aut. Nádr. Sud
06:00 Пазарджик Centrální аutobusové nádraží
08:00 Софія Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
09:30 Благоєвград ul. Sveti Dimitar Solunski 23, Zastávka veřejné dopravy mezi vlakovým nádražím a centrem autobusového nádraží
10:30 Кулата celnice (BG-GR)
11:25 Промахон celnice (GR-BG)
13:00 Салоніки Aut. Nádr. Makedonia, ul. Giannitson 244
15:05 Лариса Aut. Nádr."Niavis"
17:10 Ламія 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
20:10 Афіни Auto parkoviště "Tourist Service" , ul. Karolou, 26
20:30 Пірей Piraeus Port, ul. Akti Kondili 56
Перевізник: Tourist Service Holding AD
Багаж: 3шт. до 30кг (ширина, длина, высота до 190см) - бесплатно, каждый следующий 1EUR/кг.
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Перевозка велосипедов и другого нестандартного груза разрешена за предварительной договоренностю
Знижки: 50% Дети 4-12 лет
99% Дети 0-3 (без места)

Показати всі рейси Стара Загора - Афіни

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя