За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Херсон,Днепр,Харьков - Вроцлав - Прага

Виїзди: 14 Гру, 18 Гру, 21 Гру, 25 Гру, 28 Гру, 1 Січ, 4 Січ, 8 Січ, 11 Січ, 15 Січ
18:30 Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
22:15 Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
22:30 Харків Autobusová stanice "Central Market", per. Piskunovský, 4
00:20 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
06:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
08:00 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
10:00 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:10 Краковець celnice (UA-PL)
16:15 Корчова celnice (PL-UA)
21:05 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:40 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
01:20 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
02:55 Єленя-Гура Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
04:05 Гаррахов celnice (CZ-PL)
05:00 Ліберець Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
06:00 Млада-Болеслав Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
07:00 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
Перевізник: EAST WEST EUROLINES
Багаж: 1шт. до 40кг(60x50x30)-бесплатно, каждый след. от 200 UAH
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов запрещена.
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Студенты до 26 лет (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет

Показати всі рейси Дніпро - Прага

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя