• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Херсон,Днепр,Харьков - Вроцлав - Прага

  1. 18:30Дніпро Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  2. 22:00Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  3. 22:15Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  4. 22:30Харків Autobusová stanice "Central Market", per. Piskunovský, 4
  5. 00:20Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  6. 06:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  7. 08:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  8. 10:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  9. 14:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 16:10Краковець celnice (UA-PL)
  11. 16:15Корчова celnice (PL-UA)
  12. 20:50Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  13. 22:15Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  14. 00:55Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  15. 02:55Єленя-Гура Před Aut. Nádr., Aleja Jana Pawla II
  16. 04:05Гаррахов celnice (CZ-PL)
  17. 05:00Ліберець Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  18. 06:00Млада-Болеслав Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  19. 07:00Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  • Перевізник: EAST WEST EUROLINES
  • Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов запрещена.
  • Багаж: 1шт. до 40кг(60x50x30)-бесплатно, каждый след. от 200 UAH
  • Знижки: 10% Группа от 10 чел.
    10% Студенты до 26 лет (ISIC)
    10% Пенсионеры от 60 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя