• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Кошалин

Виїзди: 28 Тра, 30 Тра, 1 Чер, 3 Чер, 5 Чер, 7 Чер, 9 Чер, 11 Чер, 13 Чер, 15 Чер
04:30 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
07:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
11:20 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:50 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
17:00 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:30 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
19:45 Устилуг celnice (UA/PL)
19:50 Зосін celnice (PL/UA)
22:25 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
01:55 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:55 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
09:20 Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
11:25 Свіноуйсьце Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
13:20 Колобжег Al. Kolejowa 6
14:20 Кошалін Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
Перевізник: КАЗНА ТРАНС
Багаж: 1 шт. до 30кг - бесплатно, ручная кладь до 5кг - бесплатно, каждый след. багаж - 10% от цены билета
Знижки: 10% Студенты до 26 лет (ISIC)
50% Дети 0-5 лет (только с родителями)

Показати всі рейси Харків - Кошалін

Популярні рейси з Кошалін

Популярні рейси в Кошалін

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя