• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Кошалин

КАЗНА ТРАНС
Виїзди: 27 Січ, 29 Січ, 31 Січ, 2 Лют, 4 Лют, 6 Лют, 8 Лют, 10 Лют, 12 Лют, 14 Лют
  1. 04:30Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 07:00Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 11:20Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 13:50Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 17:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 18:30Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 19:45Устилуг celnice (UA/PL)
  8. 19:50Зосін celnice (PL/UA)
  9. 22:25Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 01:55Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 05:55Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  12. 09:20Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  13. 11:25Свіноуйсьце Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  14. 13:20Колобжег Al. Kolejowa 6
  15. 14:20Кошалін Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
  • Перевізник: КАЗНА ТРАНС
  • Багаж: 1 шт. до 30кг (20x40x60) - бесплатно, ручная кладь 20х20х40 - бесплатно, каждый след. багаж - 20% от цены билета.
  • Знижки: 10% Группа от 10 чел.
    10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Студент (ISIC)
    50% Дети 0-5 лет (только с родителями)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя