• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Прага

Схидно-Европейська Подорож
Виїзди: 18 Гру, 25 Гру, 1 Січ, 8 Січ, 15 Січ, 22 Січ, 29 Січ, 5 Лют, 12 Лют, 19 Лют
  1. 21:35Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 23:55Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 03:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 07:30Львів Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  5. 08:50Шегині celnice (UA-PL)
  6. 09:10Медика celnice (PL-UA)
  7. 10:30Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 12:00Тарнув Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  9. 13:30Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 15:15Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 15:30Хожув Stanice Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
  12. 15:50Тихи Zastávka, Szpital Wojewódzki
  13. 16:10Пщина Baza BP "Globus", ul. Nałkowskiej 17
  14. 16:30Чеховіце-Дзедзіце Dworzec PKS, ul. Niepodległości
  15. 16:50Бельсько-Бяла Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  16. 17:10Цешин Blízko Železniční stanice, ul. Feliksa Hajduka, 8
  17. 18:00Острава ul. Nádražní, 88/192
  18. 19:30Оломоуц Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
  19. 20:30Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  20. 23:30Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  • Перевізник: Схидно-Европейська Подорож
  • Додаткова інформація: Акционные билеты не возвращаются и дата не меняется! Перевозка животных запрещена. Перевозка велосипедов в разобранном состоянии возможна при наличии свободного места в багажнике. Цену уточнять у водителя.
  • Багаж: 1шт.до 30 кг и размером (длина + ширина + высота) не более 170 см - бесплатно, далее 1 EUR за кг.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя