• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Кошалин

Виїзди: 1 Лип, 3 Лип, 5 Лип, 7 Лип, 9 Лип, 11 Лип, 13 Лип, 15 Лип, 17 Лип, 19 Лип
04:30 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
07:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
11:20 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:50 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
17:00 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:30 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:30 Устилуг celnice (UA/PL)
21:40 Зосін celnice (PL/UA)
22:25 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
01:55 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:55 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
09:20 Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
11:25 Свіноуйсьце Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
13:20 Колобжег Al. Kolejowa 6
14:20 Кошалін Aut. Nádr, ul.Zwyciestwa, 1
Перевізник: КАЗНА ТРАНС/Агат
Багаж: 1шт. до 30кг - бесплатно, каждый след. 20% стоимости билета за проезд

Показати всі рейси Харків - Кошалін

Популярні рейси з Кошалін

Популярні рейси в Кошалін

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя