За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Киев - Калиш

Виїзди: 16 Гру, 18 Гру, 20 Гру, 21 Гру, 22 Гру, 23 Гру, 25 Гру, 28 Гру, 3 Січ, 4 Січ
20:30 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
22:30 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:55 Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
01:20 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:00 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
07:45 Радом Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego ,2
09:25 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:15 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
12:40 Турек Przystanek od strony wschodniej
13:30 Каліш Aut. Nádr., ul. Podmijeska 2A
Перевізник: ПП Твад
Багаж: 1шт. до 30кг(30x50x100)-бесплатно, доп.багаж 10% от стоимости билета
Знижки: 10% Студент (ISIC)
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 5-12 лет
80% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Київ - Каліш

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя