За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Одесса - Варна (2, 5, 15:00)

Виїзди: 25 Вер, 28 Вер, 2 Жов, 5 Жов, 9 Жов, 12 Жов, 16 Жов, 19 Жов, 23 Жов, 26 Жов
15:00 Одеса Aut. Nádr. "Starosennaya", ul. Starosennaya 1a, 2
19:15 Болград Aut. Nádr., ul.Varnenskaya 24
21:30 Вулканешти celnice (MD-UA)
22:30 Кагул celnice (MD-RO)
23:00 Оанча celnice (RO-MD)
01:15 Галац Hotel Turist
02:00 Браїла Čerpací stanice "OMV",ul. Soseaua Buzăului, poblíž ZOO
06:00 Констанца Autobusová zastávka "Železniční stanice", Strada Theodor Burada úhelník Bulevardul Ferdinand str.
06:15 Вама-Веке celnice (RO-BG)
06:20 Дуранкулак celnice (BG-RO)
07:00 Варна Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
Перевізник: Макси Тур Варна
Багаж: Ручная кладь 5 кг, багаж до 30 кг 60×30×20 см - бесплатно, велосипед-15EUR по согласованию
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена.

Показати всі рейси Одеса - Варна

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information