За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Одесса - Варна (2, 5, 15:00)

Виїзди: 23 Лис, 27 Лис, 30 Лис, 4 Гру, 7 Гру, 11 Гру, 14 Гру, 18 Гру, 21 Гру, 25 Гру
15:00 Одеса Aut. Nádr. "Starosennaya", ul. Starosennaya 1a, 2
19:15 Болград Aut. Nádr., ul.Varnenskaya 24
21:30 Вулканешти celnice (MD-UA)
22:30 Кагул celnice (MD-RO)
23:00 Оанча celnice (RO-MD)
01:15 Галац Hotel Turist
02:00 Браїла Čerpací stanice "OMV",ul. Soseaua Buzăului, poblíž ZOO
06:00 Констанца Autobusová zastávka "Železniční stanice", Strada Theodor Burada úhelník Bulevardul Ferdinand str.
06:15 Вама-Веке celnice (RO-BG)
06:20 Дуранкулак celnice (BG-RO)
07:00 Варна Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
Перевізник: Макси Тур Варна
Багаж: Ручная кладь 5 кг, багаж до 30 кг 60×30×20 см - бесплатно, велосипед-15EUR по согласованию
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена.

Показати всі рейси Одеса - Варна

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя