• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Гданськ - Мариуполь

ФОП Фоменко К.А. / Интерлайнер
Виїзди: 5 Січ, 12 Січ, 19 Січ, 26 Січ, 2 Лют, 9 Лют, 16 Лют, 23 Лют, 1 Бер, 8 Бер
  1. 14:00Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  2. 15:35Грудзьондз Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
  3. 16:30Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 17:30Торунь Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 18:30Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  6. 19:30Кутно Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
  7. 22:10Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  8. 00:40Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  9. 02:30Дорохуск celnice (PL-UA)
  10. 03:35Ягодин celnice (UA-PL)
  11. 05:35Ковель ul. Warszawska 1
  12. 06:55Луцьк ul.Okruzhna 37, Epicentr
  13. 08:10Рівне Bus Stop "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
  14. 10:25Житомир pl. Peremohy, 3
  15. 12:25Київ Vlak. Nádr., pl. Vokzalnaya 2 (McDonald’s)
  16. 12:50Київ Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
  17. 16:35Полтава Aut. Nádr., ul. Evropeyskaya 187A
  18. 19:30Новомосковськ Aut. Nádr., ul. Hetmanska 35
  19. 20:10Дніпро Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
  20. 21:30Запоріжжя pl. Svobody
  21. 00:40Бердянськ Melitopolske dalnice 20, SportCenter
  22. 02:00Маріуполь Aut. Nádr. Dramteatr
  • Перевізник: ФОП Фоменко К.А. / Интерлайнер
  • Додаткова інформація: Дополнительный багаж платный - 150 UAH. Перенос даты поездки - бесплатно. (Не позднее чем за день до отправления).
  • Багаж: 2 шт. до 50 кг. (100x50x30) - бесплатно, ручной багаж до 5 кг (60x40x30) - бесплатно.
  • Знижки: 50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя