• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кривой Рог - Щецин (V)

VasilkivTransAvto/Agat
Виїзди: 21 Січ, 23 Січ, 25 Січ, 27 Січ, 29 Січ, 31 Січ, 2 Лют, 4 Лют, 6 Лют, 8 Лют
  1. 06:00Кривий Ріг Aut. Nádr., Dnepropetrovka dalnice 1a
  2. 08:30Кропивницький Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  3. 10:45Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  4. 15:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 17:25Коростень trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
  6. 19:30Сарни (Рівненська обл.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
  7. 21:15Ковель Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
  8. 23:30Ягодин celnice (UA-PL)
  9. 23:35Дорохуск celnice (PL-UA)
  10. 01:10Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 04:20Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 06:30Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  13. 09:20Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  14. 12:50Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Перевізник: VasilkivTransAvto/Agat
  • Додаткова інформація: В Киеве производится замена автобуса.Перевозка животных запрещена.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Багаж: 1 шт. до 30кг(60х40х20) - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя