• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Познань

Тернвояж
Виїзди: 20 Лют, 24 Лют, 28 Лют, 3 Бер, 7 Бер, 11 Бер, 15 Бер, 19 Бер, 23 Бер, 27 Бер
  1. 11:15Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 11:45Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  3. 13:30Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  4. 20:00Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 22:10Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 00:50Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  7. 04:15Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 06:35Краковець celnice (UA-PL)
  9. 06:40Корчова celnice (PL-UA)
  10. 09:45Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 11:10Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  12. 14:10Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  13. 17:00Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Перевізник: Тернвояж
  • Додаткова інформація: Van Hool Astromega.Возможна задержка прибытия на 2-12 часов в связи с очередями на границе.Перевозка животных запрещена. Билет обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг (40х40х60) - бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета. Максимальное количество багажа 2 шт. до 30 кг на пассажира. Велосипеды и инвалидные коляски перевозить нельзя. Детская коляска в сложенном виде - бесплатно. Животные запрещены.
  • Знижки: 30% Дети 3-10 лет
    50% Дети 0-2 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя