За часом від'їзду
За ціною

Маршрут Кропивницкий - Вроцлав (2,4)

Виїзди: 11 Гру, 13 Гру, 18 Гру, 20 Гру, 27 Гру, 1 Січ, 3 Січ, 8 Січ, 10 Січ, 15 Січ
08:00 Кропивницький Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
10:00 Черкаси Obchod "ATB", ul. Smilianska 97
13:40 Київ Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:30 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
16:30 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
17:30 Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
19:10 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:00 Дубно Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
21:10 Броди Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
22:40 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
01:05 Шегині celnice (UA-PL)
01:10 Медика celnice (PL-UA)
03:30 Ряшів Aut. Nádr., ul. Grottgera
05:30 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
07:10 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
09:00 Ополе Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
10:10 Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
Перевізник: ЛИС-АВТО-ТРАНС
Багаж: 1шт до 50 кг входит в стоимость билета
Знижки: 50% Дети 5-12 лет
50% Дети 5-12 лет
99% Дети 0-4 лет
99% Дети 0-4 лет

Показати всі рейси Кропивницький - Вроцлав

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя