• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Карлсруе

EuroClub
Виїзди: 21 Лют, 22 Лют, 23 Лют, 26 Лют, 28 Лют, 29 Лют, 1 Бер, 4 Бер, 6 Бер, 7 Бер
  1. 07:50Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 09:30Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 11:00Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 12:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 15:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 17:00Краковець celnice (UA-PL)
  7. 18:00Корчова celnice (PL-UA)
  8. 06:00Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  9. 07:00Хемніц Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
  10. 08:10Цвікау Hbh Hst. Nord
  11. 09:00Хоф Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  12. 09:30Байройт GII Goethestrasse
  13. 10:10Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  14. 12:00Вюрцбург Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
  15. 13:00Ашаффенбург P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
  16. 13:30Франкфурт Hbf. Südseite; Mannheimer Str
  17. 14:00Дармштадт Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
  18. 15:00Гайдельберг Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
  19. 15:15Маннгейм ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  20. 16:00Карлсруе Hbf, ZOB
  • Перевізник: EuroClub
  • Додаткова інформація: Перевозка 1 небольшой собаки в клетке со всеми документами - полная стоимость билета. Пассажиры за день до отправления должны узнавать у перевозчика номер автобуса и приходить на посадку за 30 минут до отправления. Возможна пересадка.
  • Багаж: 2шт. до 10-40кг (80х50х30) + ручная кладь (10кг) - бесплатно
  • Знижки: 5% Группа от 6 чел.
    10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
    10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Дети 12-18 лет
    30% Дети 10-11 лет
    40% Дети 0-9 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя