• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Карлсруе

Виїзди: 28 Сер, 30 Сер, 31 Сер, 1 Вер, 4 Вер, 6 Вер, 7 Вер, 8 Вер, 11 Вер, 13 Вер
07:50 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:30 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:00 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
17:00 Краковець celnice (UA-PL)
18:00 Корчова celnice (PL-UA)
06:00 Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
07:00 Хемніц Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
08:10 Цвікау Hbh Hst. Nord
09:00 Хоф Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
09:30 Байройт GII Goethestrasse
10:10 Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
12:00 Вюрцбург Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
13:00 Ашаффенбург P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
13:30 Франкфурт-на-Майні Hbf. Südseite; Mannheimer Str
14:00 Дармштадт Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
15:00 Гайдельберг Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
15:15 Маннгейм ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
16:00 Карлсруе Hbf, ZOB
Перевізник: EuroClub
Багаж: 2шт. до 40кг (80х40х40) + ручная кладь (10кг) - бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка 1 небольшой собаки в клетке со всеми документами - полная стоимость билета. Пассажиры за день до отправления должны узнавать у перевозчика номер автобуса и приходить на посадку за 30 минут до отправления. Возможна пересадка.
Знижки: 5% Группа от 6 чел.
10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
10% Молодежь от 12-18 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
30% Дети 10-11 лет
40% Дети 0-9 лет

Показати всі рейси Київ - Карлсруе

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя