Увага! Актуальна інформація - COVID-19. Натисніть сюди

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Карлсруе - Киев

EuroClub
Виїзди: 14 Чер, 16 Чер, 17 Чер, 20 Чер, 21 Чер, 23 Чер, 24 Чер, 27 Чер, 28 Чер, 30 Чер
  1. 05:00Карлсруе Hbf, ZOB
  2. 05:45Маннгейм ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  3. 06:00Гайдельберг Автобусная остановка Альте Эпельгеймер штр
  4. 07:00Дармштадт Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
  5. 08:00Франкфурт Hbf. Südseite; Mannheimer Str
  6. 08:30Ашаффенбург P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
  7. 09:30Вюрцбург Парковка на улице Haugerglacisstraße
  8. 12:00Нюрнберг Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  9. 13:00Байройт GII Goethestrasse
  10. 13:30Хоф Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  11. 14:20Цвікау Hbh Hst. Nord
  12. 15:30Хемніц Хемниц Центр,Кауфхауз "Хоффнер",кон.ост.Авт.21
  13. 16:30Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  14. 04:30Корчова таможня (PL-UA)
  15. 05:30Краковець таможня (UA-PL)
  16. 07:00Львів Автовокзал, ул. Стрийска 109
  17. 11:45Рівне Aвтовокзал, ул.Киевская, 40
  18. 13:00Новоград-Волинський Автовокзал, ул.Шевченка, 45
  19. 14:00Житомир Автовокзал, ул.Киевская 93
  20. 15:30Київ Автостанция "Киев", ул.С.Петлюры 32, (Ж/Д Вокзал)
  • Перевізник: EuroClub
  • Додаткова інформація: Перевозка 1 небольшой собаки в клетке со всеми документами - полная стоимость билета. Пассажиры за день до отправления должны узнавать у перевозчика номер автобуса и приходить на посадку за 30 минут до отправления. Возможна пересадка.
  • Багаж: 2шт. до 10-40кг (80х50х30) + ручная кладь (10кг) - бесплатно
  • Знижки: 5% Группа от 6 чел.
    10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Инвалиды 1-й 2-ой группы
    10% Дети 12-18 лет
    30% Дети 10-11 лет
    40% Дети 0-9 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя