• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 164 Прага - Ужгород - Дубове

ТzOV UKR-BUS
Виїзди: 8 Гру, 11 Гру, 15 Гру, 25 Гру, 29 Гру, 5 Січ, 12 Січ, 15 Січ, 19 Січ, 22 Січ
  1. 20:00Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 22:50Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 00:35Стари Хрозенков celnice (CZ-SK)
  4. 00:45Дрітома celnice (SK-CZ)
  5. 07:30Вишнє Німецьке celníce (SK-UA)
  6. 09:35Ужгород celníce (UA-SK)
  7. 10:05Ужгород Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
  8. 10:55Мукачеве Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
  9. 11:40Берегове Aut. Nádr., ul. Muzhaiska 52
  10. 12:35Виноградів Aut. Nádr., ul. Čkalova 87
  11. 13:20Хуст Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
  12. 14:10Тячів Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
  13. 15:10Дубове (Закарпатська обл.) Zastávka městského autobusu, nedaleko centrálního parku
  • Перевізник: ТzOV UKR-BUS
  • Додаткова інформація: Wi-fi в автобусе, перевозка животных (коты,собаки), только в клетке и при покупке полной стоимости билета, Билет обязательно в распечатанном виде
  • Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя