• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Херсон - Варшава

BUS.EXPRESS PL
Виїзди: 30 Жов, 6 Лис, 13 Лис, 20 Лис, 27 Лис, 4 Гру, 11 Гру, 18 Гру, 25 Гру, 1 Січ
  1. 17:15Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 18:40Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 21:30Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  4. 01:10Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  5. 04:10Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  6. 06:15Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  7. 07:20Волочиськ Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  8. 07:40Підволочиськ Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  9. 08:40Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  10. 09:45Золочів Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
  11. 11:20Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  12. 13:15Рава Руська celnice (UA-PL)
  13. 13:20Гребенне celnice (PL-UA)
  14. 14:55Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 5a
  15. 16:20Пулави Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
  16. 17:25Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
  17. 18:35Груєць Aut. Nádr., ul. Laskowa 1
  18. 19:55Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  • Перевізник: BUS.EXPRESS PL
  • Додаткова інформація: В Тернополе возможна замена автобуса.Билет можно не распечатывать
  • Багаж: 1шт до 25кг. (60x40x20) - бесплатно, дополнительный багаж до 15кг. или 0.25м - 5EUR

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя