• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Варшава - Херсон

BUS.EXPRESS
Виїзди: 23 Січ, 31 Січ, 1 Лют, 2 Лют, 3 Лют, 4 Лют, 5 Лют, 6 Лют, 7 Лют, 8 Лют
  1. 07:00Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  2. 08:20Груєць Aut. Nádr., ul. Laskowa 1
  3. 09:00Радом Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
  4. 10:25Пулави Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
  5. 11:15Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 5a
  6. 14:05Гребенне celnice (PL-UA)
  7. 15:45Рава Руська celnice (UA-PL)
  8. 18:00Львів Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
  9. 19:45Золочів Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
  10. 20:50Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 21:40Підволочиськ Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  12. 21:55Волочиськ Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  13. 23:20Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  14. 01:20Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  15. 04:00Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  16. 07:40Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  17. 10:00Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  18. 11:10Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: BUS.EXPRESS
  • Додаткова інформація: В Тернополе возможна замена автобуса. Билет можно не распечатывать
  • Багаж: 1шт до 15кг. (60x40x20) + Ручная кладь - бесплатно, дополнительный багаж до 15кг. или 0.25м - 5EUR
  • Знижки: 5% Молодежь 16-18 лет
    10% Студент
    10% Пенсионеры
    10% Группа от 10 чел.
    15% Дети 4-14 лет
    50% Дети 1-3 (без места)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя