• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Львов - Херсон (Варшава - Херсон)

ФОП Смільський М.М.
Виїзди: 12 Лис, 15 Лис, 17 Лис, 19 Лис, 22 Лис, 24 Лис, 26 Лис, 29 Лис, 1 Гру, 2 Гру
  1. 18:00Львів Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
  2. 19:45Золочів Aut. Nádr., ul. Brodivska 2
  3. 20:50Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  4. 21:40Підволочиськ Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  5. 21:55Волочиськ Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  6. 23:20Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  7. 01:20Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  8. 04:00Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  9. 07:40Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  10. 10:00Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  11. 11:20Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: ФОП Смільський М.М.
  • Додаткова інформація: В Тернополе возможна замена автобуса. Билет можно не распечатывать
  • Багаж: 1шт до 25кг. (60x40x20) - бесплатно, дополнительный багаж до 15кг. или 0.25м - 5EUR

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя