• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут 343 Ив.Франковск - Прага (1,3,4,6,7)

  1. 08:00Коломия Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  2. 10:00Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  3. 11:00Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  4. 12:00Долина Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
  5. 13:00Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  6. 14:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  7. 14:30Львів Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
  8. 16:00Краковець celnice (UA-PL)
  9. 17:00Корчова celnice (PL-UA)
  10. 19:00Ряшів Nákupní centrum "Galeria Rzeszow", v blízkosti autobusového nádraží
  11. 21:30Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 23:50Гожички celnice (PL-CZ)
  13. 23:59Долні-Лутинє celnice (CZ-PL)
  14. 00:30Острава Svinov nádraží, zastavit před hlavním vchodem, ul.Peterkova
  15. 02:00Оломоуц Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
  16. 03:30Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  17. 05:20Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  18. 08:00Пльзень CAN, ul.Husova 90
  • Перевізник: Nikolo s.r.o.
  • Додаткова інформація: Wi-fi в автобусе, перевозка животных (коты,собаки), только в клетке и при покупке повной стоимости билета
  • Багаж: 1шт. до 25кг(50x50x80)-бесплатно, каждый след. от 200 CZK.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя