• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Кропивницкий - Гдыня (L)

Виїзди: 22 Кві, 24 Кві, 1 Тра, 2 Тра, 3 Тра, 4 Тра, 5 Тра, 6 Тра, 7 Тра, 8 Тра
06:30 Кропивницький Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
08:30 Черкаси Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
12:20 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
14:15 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
15:35 Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
17:10 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
18:30 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
20:00 Ягодин celnice (UA-PL)
23:00 Дорохуск celnice (PL-UA)
00:10 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
03:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:10 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
06:30 Кутно Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 14
07:35 Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
08:45 Торунь Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
10:00 Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
11:20 Грудзьондз Aut. Nádr., ul.Rapatskogo 33
13:15 Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
14:00 Гдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Перевізник: LIDERTRANS/Агат
Додаткова інформація: Возможна посадка с электронным билетом. Перевозка животных запрещена

Показати всі рейси Кропивницький - Гдиня

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя