ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Щецин - Киев - Херсон

ЛЮКС-РЕЙЗЕН
Виїзди: 6 Кві, 7 Кві, 8 Кві, 9 Кві, 10 Кві, 11 Кві, 12 Кві, 13 Кві, 14 Кві, 15 Кві
  1. 15:30Піла Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
  2. 16:00Ходзеж ul. Strzelecka 24
  3. 18:00Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 19:35Конін Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  5. 20:20Каліш Nowy Aut. Nádr., stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
  6. 22:05Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  7. 23:10Пйотркув-Трибунальський ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  8. 23:55Радомсько Aut. Nádr.
  9. 01:00Ченстохова Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  10. 02:30Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 04:30Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 09:30Медика celnice (PL-UA)
  13. 11:30Шегині celnice (UA-PL)
  14. 12:30Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  15. 13:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  16. 14:40Золочів ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  17. 15:45Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  18. 16:45Підволочиськ Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  19. 17:00Волочиськ Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  20. 18:30Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  21. 19:50Летичів Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  22. 20:50Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  23. 21:40Немирів v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  24. 22:25Гайсин nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
  25. 23:20Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  26. 03:30Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  27. 04:30Коблеве Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  28. 05:30Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  29. 07:00Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: ЛЮКС-РЕЙЗЕН
  • Багаж: 2шт. до 30кг(60*40*20)-бесплатно, далее 10% од цены билета.
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Студенты до 26 лет (ISIC)
    20% Дети 7-15
    50% Дети 0-6 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя