• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Гданьск - Винница - Херсон

Люкс-Рейзен / Харкавий В.І.
Виїзди: 15 Лис, 17 Лис, 19 Лис, 21 Лис, 23 Лис, 25 Лис, 27 Лис, 29 Лис, 1 Гру, 3 Гру
  1. 07:15Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  2. 08:20Грудзьондз Gas station Orlen, road DK91,near Wiąg
  3. 09:30Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  4. 10:20Торунь Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
  5. 11:20Влоцлавек Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  6. 12:30Кутно Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
  7. 14:10Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  8. 15:00Пйотркув-Трибунальський Aut. Nádr., ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
  9. 17:10Кельце ul. Żelazna, v blízkosti hlavní pošty
  10. 18:25Опатув ul. Henryka Sienkiewicza 19
  11. 18:50Сандомєж Aut. Nádr., ul. 11 Listopada 32
  12. 19:40Стальова Воля Aut. Nádr., ul.Okulickiego 3
  13. 20:05Нисько Plac Wolności
  14. 21:05Ярослав Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  15. 23:05Медика celnice (PL-UA)
  16. 01:05Шегині celnice (UA-PL)
  17. 02:10Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  18. 03:45Золочів Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
  19. 04:55Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  20. 05:45Підволочиськ Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  21. 05:55Волочиськ Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  22. 07:00Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  23. 08:10Летичів Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  24. 09:10Вінниця Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  25. 09:30Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  26. 12:40Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  27. 16:35Одеса Aut. Nádr., "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  28. 17:50Южне (Одеська обл.) Aut. Nádr. ul. Khimikiv 11
  29. 18:15Коблеве Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  30. 19:20Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  31. 20:25Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: Люкс-Рейзен / Харкавий В.І.
  • Додаткова інформація: Билет не обязательно распечатывать.Изменение даты поездки, ФИО пассажира в уже купленных билетах - 10% от стоимости билета
  • Багаж: 1шт. до 30кг(170см)-бесплатно, далее 10% от цены билета
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Студенты до 26 лет (ISIC)
    20% Дети 7-15
    50% Дети 0-6 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя