• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Малага - Киев

Юниверс
Виїзди: 22 Лют, 29 Лют, 7 Бер, 14 Бер, 21 Бер, 28 Бер, 4 Кві, 11 Кві, 18 Кві, 25 Кві
  1. 07:30Малага Aut. Nádr.
  2. 10:20Альмерія Aut. Nádr.
  3. 13:00Картахена Aut. Nádr.
  4. 13:50Мурсія Aut. Nádr., Bolos 33
  5. 15:00Аліканте Aut. Nádr., ul. Muelle de Poniente, námořní přístav
  6. 16:40Валенсія Estacion de Autobuses, Av. de Menéndez Pidal 13
  7. 17:50Кастельон-де-ла-Плана Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
  8. 20:20Таррагона Bus Station
  9. 21:50Барселона eastacion de autobuses Norte, Ali Bei 80
  10. 23:30Жирона Aut. Nádr.
  11. 06:00Чоп celnice (UA-HU)
  12. 07:30Ужгород o.Rozovka - klumba
  13. 08:30Мукачево ul. Danyla Halytskoho 97, Čerpací stanice Ultra
  14. 11:30Стрий ul. Bolekhivska 49, Čerpací stanice OKKO
  15. 12:30Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  16. 15:00Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  17. 17:10Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  18. 19:30Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  19. 22:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  20. 23:50Київ ul. S. Petlyury (Komiterna) 20A. of. 2.
  • Перевізник: Юниверс
  • Багаж: 2 шт. до 30 кг (60x40x30) и ручной багаж до 5 кг (60x40x20)- бесплатно, каждый следующий - 20 евро
  • Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
    10% Пассажиры старше 60 лет
    30% Дети 4-11 лет
    50% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя