Літні знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Слупськ

  1. 06:30Харків Автовокзал, проспект Гагарина, 22
  2. 07:00Харків Автовокзал «Привокзальная» (Южный вокзал), ул. Котляра, 11
  3. 09:00Полтава Автовокзал, ул. Великотырновская, 7
  4. 13:00Бориспіль Автобусная остановка, McDonalds, ул. Киевский шлях, 67
  5. 14:00Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  6. 16:00Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  7. 18:30Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  8. 22:20Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  9. 00:30Ягодин таможня (UA-PL)
  10. 00:35Дорохуск таможня(PL-UA)
  11. 01:30Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  12. 05:00Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  13. 07:00Лодзь Автовокзал "Kaliska", проспект Włókniarzy, 203/205
  14. 10:00Бидгощ Автовокзал, ул. Jagiellońska, 58
  15. 12:00Ґданськ Автовокзал, ул. 3 Maja, 12
  16. 12:25Ґдиня Автовокзал, пл. Конституции, 1
  17. 14:00Слупск Автовокзал, ул. Hugona Kołłątaja, 15A
  • Перевізник: Тернвояж
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Возможна пересадка на рейсе.
  • Багаж: 1 шт. до 30 кг (40х40х60) - бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета. Максимальное количество багажа 2 шт. до 30 кг на пассажира. Велосипеды и инвалидные коляски перевозить нельзя. Детская коляска в сложенном виде - бесплатно. Животные запрещены.
  • Знижки: 30% Дети 3-10 лет
    50% Дети 0-2 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя