• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Харьков - Слупськ

Виїзди: 17 Лип, 19 Лип, 22 Лип, 24 Лип, 27 Лип, 29 Лип, 1 Сер, 3 Сер, 6 Сер, 8 Сер
06:30 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
07:00 Харків Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
09:00 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
14:00 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
16:00 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
18:30 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:00 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:30 Ягодин celnice (UA-PL)
22:35 Дорохуск celnice (PL-UA)
23:30 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
03:00 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:00 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
08:00 Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
10:00 Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
10:25 Гдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
12:00 Слупск Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
Перевізник: Тернвояж
Багаж: 1 шт. до 30 кг (40х40х60) - бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета

Показати всі рейси Харків - Слупск

Популярні рейси з Слупск

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя