• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Слупськ - Харьков

Виїзди: 16 Лип, 19 Лип, 21 Лип, 24 Лип, 26 Лип, 29 Лип, 31 Лип, 3 Сер, 5 Сер, 8 Сер
07:40 Слупск Vlak. Nádr. , ul. Hugona Kollataja
09:20 Гдиня Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
10:30 Гданськ Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
14:00 Бидгощ Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
17:00 Лодзь Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
19:30 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:50 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
23:35 Дорохуск celnice (PL-UA)
00:55 Ягодин celnice (UA-PL)
03:00 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
04:05 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
06:35 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
08:30 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:30 Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
15:35 Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Перевізник: Тернвояж
Багаж: 1 шт. до 30 кг (40х40х60) - бесплатно, дополнительный багаж 10%от стоимости билета

Показати всі рейси Слупск - Харків

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя