• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Косов - Плзень

Виїзди: 22 Кві, 23 Кві, 24 Кві, 25 Кві, 30 Кві, 1 Тра, 2 Тра, 3 Тра, 4 Тра, 5 Тра
13:15 Косів Aut. Nádr., ul. Nebesnoy Sotni 13
14:35 Коломия Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
16:30 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
17:15 Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
18:05 Долина Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
18:30 Болехів Autobusová zastávka, pl. Ivana Franka, 4
19:05 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
20:25 Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:00 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
23:10 Шегині celnice (UA-PL)
23:55 Медика celnice (PL-UA)
03:25 Краків Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:35 Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
07:45 Оломоуц Sladkovského 142/37
08:55 Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
11:40 Прага Aut. Nádr., "Florenc"
13:15 Пльзень CAN, ul.Husova 90
Перевізник: ЛЮКС-РЕЙЗЕН
Багаж: 2шт. до 30кг(40*60*90)-бесплатно, далее 10% од цены билета.

Показати всі рейси Косів - Пльзень

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя