• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Щецин - Ивано-Франковск

Виїзди: 22 Кві, 23 Кві, 24 Кві, 25 Кві, 26 Кві, 27 Кві, 30 Кві, 1 Тра, 2 Тра, 3 Тра
15:00 Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
17:00 Гожув-Велькопольский Vlak. Nádr., ul.Dworcowa 1
19:30 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
22:30 Плоцьк Aut. Nádr., ul. Dworcowa 46
00:10 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
05:00 Гребенне celnice (PL-UA)
07:00 Рава Руська celnice (UA-PL)
08:10 Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
09:30 Стрий Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
10:30 Долина Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
11:10 Калуш Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
12:10 Івано-Франківськ Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
12:30 Івано-Франківськ Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30
Перевізник: PAI Sobolewski/EWHD
Багаж: 1шт до 30 кг (60х40х20) - бесплатно, доп.багаж 10% от стоимости билета
Знижки: 10% Студент
10% Пенсионеры от 60 лет
15% Дети 7-14 лет
50% Дети 0-6 лет

Показати всі рейси Щецин - Івано-Франківськ

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя