• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Прага

ПП Твад
Виїзди: 21 Лис, 28 Лис, 5 Гру, 12 Гру, 19 Гру, 26 Гру, 2 Січ, 9 Січ, 16 Січ, 23 Січ
  1. 20:30Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 22:20Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 23:05Новоград-Волинський Čerpací stanice "WOG", trasa M-06
  4. 01:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 03:45Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  6. 04:40Шегині celnice (UA-PL)
  7. 05:10Медика celnice (PL-UA)
  8. 09:35Катовіце Aut. Nádr. Wilhelma Szewczyka, 1
  9. 12:10Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  10. 13:35Легниця Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  11. 15:00Завідув celnice (PL-CZ)
  12. 15:05Габартіце celnice (CZ-PL)
  13. 15:50Ліберець Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  14. 16:45Млада-Болеслав Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459, nast.1
  15. 17:40Прага Aut. Nádr., ul. Krzizikova, 4
  • Перевізник: ПП Твад
  • Багаж: 1шт. до 30кг(30x50x80)+ручная кладь до 5кг - бесплатно, доп.багаж 10% от стоимости билета
  • Знижки: 10% Студент (ISIC)
    10% Пенсионеры от 60 лет
    50% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя