• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Тернополь - Ченстохова

Анатолий Кантор/Кантол Бустревел
Виїзди: 4 Тра, 5 Тра, 6 Тра, 8 Тра, 9 Тра, 11 Тра, 12 Тра, 13 Тра, 15 Тра, 16 Тра
  1. 15:10Тернопіль Автобусная остановка, ул. Богдана Хмельницкого, 18
  2. 16:45Броди Автовокзал, вул. Привокзальна, 2
  3. 17:40Радехів (Львівська обл‎.) Автовокзал, ул. Виткивська 21
  4. 18:30Червоноград Автовокзал, ул. Сокальска, 3
  5. 19:15Нововолинськ Автовокзал, ул. Автобусна, 4
  6. 19:40Володимир-Волинський Автовокзал, ул. Даниила Галицкого, 14
  7. 21:00Любомль АЗС "Укр-Петрол", ул. Киевская, 16 (объездная дорога)
  8. 21:20Ягодин таможня (UA-PL)
  9. 21:25Дорохуск таможня(PL-UA)
  10. 22:50Люблін Автовокзал, Al. Tysiąclecia, 6
  11. 01:20Варшава Автовокзал "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  12. 01:55Блоне ул. Powstancow 18
  13. 02:25Сохачев АЗС "Shell", ул. Żyrardowska 47
  14. 03:00Лович АЗС "ORLEN", ul. Bolimowska, 75
  15. 03:35Лодзь Автовокзал, проспект Włókniarzy, 227
  16. 04:45Пйотркув-Трибунальський ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  17. 06:10Ченстохова Автовокзал, пр-т Wolności, 45/47
  • Перевізник: Анатолий Кантор/Кантол Бустревел
  • Додаткова інформація: Возможна перевозка велосипеда, детской коляски и инвалидной коляски. Перевозка животных если есть все необходимые документы, в салоне без отдельного места - бесплатно, с отдельным местом стоимость полного билета. Наличие детского автокресла по предварительной договоренности.
  • Багаж: 2 ед. до 50 кг. + Ручная кладь до 5 кг. - бесплатно. За дополнительный багаж уточнять у перевозчика.
  • Знижки: 10% Студенты (ISIC)
    10% Группа от 5 человек
    10% Пенсионеры
    25% Дети 6-12 лет
    50% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя