• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Дюссельдорф

РегионАвто
Виїзди: 1 Бер, 8 Бер, 15 Бер, 22 Бер, 29 Бер, 5 Кві, 12 Кві, 19 Кві, 26 Кві, 3 Тра
  1. 06:30Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 07:00Київ Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  3. 08:30Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 11:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 14:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 06:00Берлін ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  7. 10:00Гамбурґ ZOB, Adenauerallee 74
  8. 11:30Бремен ZOB
  9. 12:30Оснабрюк Aut. Nádr., Eisenbahnstraße 10
  10. 13:30Мюнстер ZOB
  11. 14:30Дортмунд ZOB
  12. 15:00Ессен ZOB
  13. 15:30Дюссельдорф ZOB
  • Перевізник: РегионАвто
  • Додаткова інформація: Подтверждать свой выезд за 48 часов до отьезда по номерам в билете.
  • Багаж: 2шт. до 45кг (60x40x40) - бесплатно. Дополнительный багаж от 1EUR

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя