• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Киев - Прага

Vilartrans
Виїзди: 18 Лют, 20 Лют, 25 Лют, 27 Лют, 3 Бер, 5 Бер, 10 Бер, 12 Бер, 17 Бер, 19 Бер
  1. 20:30Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 22:20Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 01:00Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 03:45Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 04:40Шегині celnice (UA-PL)
  6. 05:10Медика celnice (PL-UA)
  7. 09:35Катовіце Aut. Nádr. Wilhelma Szewczyka, 1
  8. 12:10Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  9. 13:35Легниця Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  10. 15:00Завідув celnice (PL-CZ)
  11. 15:05Габартіце celnice (CZ-PL)
  12. 15:50Ліберець Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  13. 16:45Млада-Болеслав Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459, nast.1
  14. 17:40Прага Aut. Nádr., ul. Krzizikova, 4
  • Перевізник: Vilartrans
  • Додаткова інформація: Билет не обязательно распечатывать.
  • Багаж: 1шт. до 30кг(30x50x80)+ручная кладь до 5кг - бесплатно, доп.багаж 10% от стоимости билета

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя