ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Щецин - Херсон (2)

ЛЮКС-РЕЙЗЕН
Виїзди: 18 Кві, 19 Кві, 20 Кві, 22 Кві, 23 Кві, 24 Кві, 25 Кві, 26 Кві, 27 Кві, 29 Кві
  1. 08:00Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 09:30Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 11:45Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 13:30Ополе "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  5. 15:20Катовіце ul. Piotra Skargi 6
  6. 17:10Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 18:35Тарнув čerpací stanice"Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  8. 19:50Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 21:40Перемишль Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
  10. 22:30Медика celnice (PL-UA)
  11. 23:55Шегині celnice (UA-PL)
  12. 01:30Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  13. 02:45Золочів Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery 11
  14. 04:00Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  15. 04:45Підволочиськ Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  16. 05:00Волочиськ Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  17. 07:00Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  18. 07:45Летичів Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  19. 09:05Вінниця Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
  20. 09:30Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  21. 10:30Немирів v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
  22. 11:30Гайсин nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
  23. 12:40Умань ul. Kyivska, 4, vedle Grill market
  24. 16:35Одеса Aut. Nádr., "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  25. 17:50Южне (Одеська обл.) Aut. Nádr. ul. Khimikiv 11
  26. 18:15Коблеве Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  27. 19:20Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  28. 20:35Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: ЛЮКС-РЕЙЗЕН
  • Додаткова інформація: Животных нельзя перевозить.
  • Багаж: 2шт. (40*60*90) до 30кг-бесплатно, далее 10% от цены билета. Детская коляска 30% от стоимости билета. Инвалидные коляски перевозить нельзя. Дополнительный багаж не должен превышать размер основного. Велосипеды можно перевозить за договоренностью.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя