• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Щецин - Херсон

ЛЮКС-РЕЙЗЕН
Виїзди: 19 Вер, 21 Вер, 23 Вер, 25 Вер, 27 Вер, 29 Вер, 1 Жов, 3 Жов, 5 Жов, 7 Жов
  1. 08:00Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  2. 09:30Лешно Ж/Д вокзал, ул. Дворцова 1
  3. 11:45Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 13:30Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  5. 15:20Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  6. 17:10Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  7. 18:35Тарнув АЗС "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  8. 19:50Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 21:40Перемишль Супермаркет "Tesco", ул. Lwowska, 36
  10. 22:30Медика таможня (PL-UA)
  11. 23:55Шегині таможня (UA-PL)
  12. 01:30Львів Автостанция №8, пл. Дворцовая, 1
  13. 02:45Золочів Возле "Шевченка", ul. Степана Бандеры, 11
  14. 04:00Тернопіль Автовокзал, ул. Живова, 7
  15. 04:45Підволочиськ Автобусная остановка, ул. Тернопольская, 15А
  16. 05:00Волочиськ Автовокзал, ул. Независимости, 30
  17. 07:00Хмельницький Автовокзал, Винницкое шоссе, 23
  18. 07:45Летичів Автовокзал, ул. Ю. Савіцького, 1 (ул. Шевченка)
  19. 09:05Вінниця Автовокзал "Западный", Хмельницкое шоссе, 107
  20. 09:30Вінниця Автовокзал, ул. Киевская, 8
  21. 10:30Немирів Возле магазина "АТБ", ул. Горького, 82
  22. 11:30Гайсин ТРЦ "Европейский", ул. 1-го Травня, 70А
  23. 12:40Умань Автобусная остановка возле магазина Grill, ул. Киевская 4
  24. 16:35Одеса Автовокзал "Привоз", ул. Новощепный Ряд, 5
  25. 17:50Южне (Одеська обл.) Автовокзал, ул. Химиков, 11
  26. 18:15Коблеве Автовокзал, ул. Одесская, 4
  27. 19:20Миколаїв Автовокзал, пр. Богоявленский, 21
  28. 20:35Херсон Автовокзал, ул. Полковника Кедровского, 1
  • Перевізник: ЛЮКС-РЕЙЗЕН
  • Додаткова інформація: Животных нельзя перевозить. Пассажир застрахован в ПАТ "Страховая компания "Краина"
  • Багаж: 2шт. (40*60*90) до 30кг-бесплатно, далее 10% от цены билета. Детская коляска 30% от стоимости билета. Инвалидные коляски перевозить нельзя. Дополнительный багаж не должен превышать размер основного. Велосипеды можно перевозить за договоренностью.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя