• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Харьков (А)

Автотранзит/Агат
Виїзди: 24 Вер, 26 Вер, 28 Вер, 30 Вер, 2 Жов, 4 Жов, 6 Жов, 8 Жов, 10 Жов, 12 Жов
  1. 15:50Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 17:10Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 19:20Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 20:35Ополе Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  5. 22:00Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  6. 23:00Краків аеропорт ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  7. 23:45Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 03:40Корчова celnice (PL-UA)
  9. 05:25Краковець celnice (UA-PL)
  10. 07:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 10:50Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  12. 13:30Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 15:40Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 21:00Полтава Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  15. 23:00Харків Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Перевізник: Автотранзит/Агат
  • Багаж: 2 шт. до 30 кг.(90x75x25)и ручная кладь 5 кг- бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя