• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Харьков (А)

Автотранзит/Агат
Виїзди: 13 Вер, 15 Вер, 17 Вер, 19 Вер, 21 Вер, 23 Вер, 25 Вер, 27 Вер, 29 Вер, 1 Жов
  1. 15:50Познань Автовокзал, ул. Stanislawa Matyi, 2
  2. 17:10Лешно Ж/Д вокзал, ул. Дворцова 1
  3. 19:20Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  4. 20:35Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  5. 22:00Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  6. 23:00Краків аeропорт ул. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
  7. 23:45Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  8. 03:40Корчова таможня (PL-UA)
  9. 05:25Краковець таможня (UA-PL)
  10. 07:00Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109
  11. 10:50Рівне Aвтовокзал, ул. Киевская, 40
  12. 13:30Житомир Автовокзал, ул. Киевская, 93
  13. 15:40Київ Автостанция "Киев", ул. С. Петлюры, 32, (Ж/Д Вокзал)
  14. 21:00Полтава Автовокзал, ул. Великотырновская, 7
  15. 23:10Харків Автовокзал, проспект Гагарина, 22
  • Перевізник: Автотранзит/Агат
  • Багаж: 2 шт. до 30 кг.(90x75x25)и ручная кладь 5 кг- бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Молодежь 13-26 лет
    50% 1 ребенок до 12 лет (только с родителями)

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя