• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут (Черкассы) Киев - Прага (Пльзень)

  1. 08:20Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 10:20Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 11:45Новоград-Волинський Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  4. 13:15Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 17:00Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 19:30Краковець celnice (UA-PL)
  7. 19:30Корчова celnice (PL-UA)
  8. 23:15Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 00:40Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  10. 01:50Халупки CLO
  11. 01:55Богумін CLO
  12. 02:20Острава Svinov vlak. nádr., ul. Peterkova
  13. 03:45Оломоуц Hlavní nádraží, ul. Jeremenkova 103/23
  14. 05:00Брно Aut. Nádr., "Zvonařka"
  15. 07:55Прага Aut. Nádr., "Florenc"
  • Перевізник: ВасилькивТрансАвто
  • Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена. Перевозка велосипедов разрешена.25% от стоимости билета. NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA
  • Багаж: 1 шт. до 30кг(60х40х20) - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
  • Знижки: 10% Группа от 10 чел.
    25% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя