• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Минск - Прага (winter)

Intaks
Виїзди: 1 Лют, 8 Лют, 15 Лют, 22 Лют, 29 Лют, 7 Бер, 14 Бер, 21 Бер, 28 Бер, 4 Кві
  1. 13:00Мінськ Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
  2. 15:30Ліда Aut. Nádr., ul. Knjazja Gedimina 1
  3. 17:10Гродно Aut. Nádr. ul. Krasnoarmejska 7-A
  4. 17:30Гродно Vlak. Nádr.
  5. 17:55Брузгі celnice (BY-PL)
  6. 18:00Кузьниця celnice (PL-BY)
  7. 19:00Білосток Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
  8. 22:45Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  9. 00:50Лодзь Aut. Zastavka, plac Niepodległości
  10. 04:00Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  11. 05:30Кудова-Здруй celnice (PL-CZ)
  12. 05:40Наход celnice (CZ-PL)
  13. 06:40Градець Кралове Terminál HD
  14. 08:10Прага Aut. Nádr., "Želivského"
  • Перевізник: Intaks
  • Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x90)-бесплатно, каждый след. от 150 CZK.
  • Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
    10% Молодежь до 26 лет
    50% Дети 5-12 лет
    80% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя