• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Чернигов - Вроцлав

AtlastravelBUS/Avtoekspres
Виїзди: 1 Січ, 8 Січ, 13 Січ, 15 Січ, 18 Січ, 20 Січ, 22 Січ, 25 Січ, 27 Січ, 29 Січ
  1. 11:20Чернігів Aut. Nádr., pr. Pobedy, 3
  2. 13:40Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 16:00Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 18:50Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 22:40Львів Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  6. 00:35Краковець celnice (UA-PL)
  7. 00:45Корчова celnice (PL-UA)
  8. 03:35Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 04:50Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  10. 06:30Ополе Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  11. 08:00Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Перевізник: AtlastravelBUS/Avtoekspres
  • Багаж: 1 шт. багажа и ручная кладь - бесплатно, каждая следующая - 10 % от стоимости билета
  • Знижки: 50% Дети 0-6 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя