• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Познань - Скадовск

Bilovus V.B.
Виїзди: 20 Жов, 25 Жов, 30 Жов, 1 Лис, 2 Лис, 3 Лис, 4 Лис, 5 Лис, 6 Лис, 7 Лис
  1. 07:30Познань Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 08:45Лешно Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 10:40Вроцлав Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  4. 13:45Катовіце Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  5. 15:00Краків Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 17:20Ряшів Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 19:20Будомеж celnice (PL-UA)
  8. 21:10Грушів celnice (UA-PL)
  9. 23:50Львів Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 02:00Тернопіль Aut. Nádr., Zhivova 7
  11. 02:45Підволочиськ Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  12. 03:05Волочиськ Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  13. 04:15Хмельницький Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  14. 05:05Летичів Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  15. 06:30Вінниця Aut. Nádr., Kyivska 8
  16. 07:25Немирів Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  17. 08:20Гайсин Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  18. 09:35Умань Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  19. 13:10Одеса Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  20. 13:30Одеса Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  21. 15:50Миколаїв Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  22. 17:20Херсон Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Перевізник: Bilovus V.B.
  • Додаткова інформація: Билет обязательно распечатывать! Возможна задержка прибытия на 2-12 часов в связи с очередями на границе.
  • Багаж: 1 шт. до 30кг(60х40х20) - бесплатно

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя