• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
За часом від'їзду
За ціною

Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 07:30 ЛьвівВерховина (Івано-Франківська обл.) ЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

7 год. 0 хв.

Кожен день

05:00 – 12:30 ЛьвівКиїв ЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

7 год. 30 хв.

Кожен день

05:40 – 11:30 ЛьвівЧернівці ЛьвівТернопільТеребовляЧортківЗаліщикиЧернівці

5 год. 50 хв.

Кожен день

05:45 – 15:50 ЛьвівОстрава ЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеБогумінОстрава

10 год. 5 хв.

Кожен день

06:05 – 10:00 ЛьвівБорислав ЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

3 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

09:00 – 20:30 ЛьвівКривий Ріг ЛьвівКривий Ріг

11 год. 30 хв.

Вт, Пт

10:00 – 07:30 ЛьвівПльзень ЛьвівСамбірДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)СтрийСколеМукачевеУжгородБрноПрагаПльзень

21 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб

12:30 – 06:00 ЛьвівПрага ЛьвівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрага

17 год. 30 хв.

Вт

12:30 – 20:20 ЛьвівКатовіце ЛьвівРяшівКраківКатовіце

7 год. 50 хв.

Чт

14:00 – 10:40 ЛьвівКарлові Вари ЛьвівРяшівКраківОломоуцБрноПрагаПльзеньКарлові Вари

20 год. 40 хв.

Пн, Чт

14:20 – 11:05 ЛьвівКарлові Вари ЛьвівКраківКатовіцеГрадець КраловеПрагаПльзеньКарлові Вари

20 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

14:30 – 13:05 ЛьвівПльзень ЛьвівДрогобичСтрийСколеМукачевеУжгородБрноПльзень

22 год. 35 хв.

Сб

14:30 – 08:00 ЛьвівПльзень ЛьвівРяшівКраківОломоуцБрноПрагаПльзень

17 год. 30 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб, Нд

14:30 – 05:00 ЛьвівКралупи-на-Влтаві ЛьвівРяшівКраківОломоуцБрноПрагаКралупи-на-Влтаві

14 год. 30 хв.

Вт, Пт

16:15 – 08:30 ЛьвівПрага ЛьвівОломоуцБрноПрага

16 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт

16:30 – 06:10 ЛьвівПльзень ЛьвівОстраваОломоуцБрноПрагаПльзень

13 год. 40 хв.

Кожен день

16:45 – 09:00 ЛьвівПрага ЛьвівФрідек-МістекБрноПрага

16 год. 15 хв.

Чт

19:50 – 06:30 ЛьвівВроцлав ЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлав

10 год. 40 хв.

Кожен день

20:20 – 08:50 ЛьвівОстрава ЛьвівКраківКраків аеропортКатовіцеБогумінОстрава

12 год. 30 хв.

Кожен день

21:00 – 10:30 ЛьвівПознань ЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознань

13 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 06:00 ЛьвівВаршава ЛьвівЛюблінВаршава

8 год. 0 хв.

Кожен день

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав ЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:59 – 17:00 ЛьвівЩецин ЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

17 год. 1 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 в місті Львів містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Львів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя