• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1

Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2019 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 07:30 ЛьвівВерховина (Івано-Франківська обл.) ЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосівВерховина (Івано-Франківська обл.)

7 год. 0 хв.

Кожен день

01:40 – 07:30 ЛьвівЧернівці ЛьвівІвано-ФранківськКоломияСнятинЧернівці

5 год. 50 хв.

Кожен день

03:30 – 12:15 ЛьвівКиїв ЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

8 год. 45 хв.

Кожен день

03:30 – 12:15 ЛьвівКиїв ЛьвівДубноРівнеЖитомирКиїв

8 год. 45 хв.

Кожен день

05:40 – 11:30 ЛьвівЧернівці ЛьвівТернопільТеребовляЧортківЗаліщикиЧернівці

5 год. 50 хв.

Кожен день

06:05 – 10:00 ЛьвівБорислав ЛьвівСтрийДрогобичТрускавецьСтебник (Львівська обл.)Борислав

3 год. 55 хв.

Вт, Чт, Сб

06:10 – 10:10 ЛьвівКосів ЛьвівІвано-ФранківськКоломияКосів

4 год. 0 хв.

Кожен день

09:00 – 20:30 ЛьвівКривий Ріг ЛьвівКривий Ріг

11 год. 30 хв.

Вт, Пт

10:30 – 20:00 ЛьвівВаршава ЛьвівНовояворівськЯворівРяшівСандомєжОпатувОстровець-СвентокшиськийРадомГруєцьВаршава

9 год. 30 хв.

Вт, Пт, Нд

12:30 – 06:00 ЛьвівПрага ЛьвівКраківКатовіцеОломоуцБрноПрага

17 год. 30 хв.

Вт

14:00 – 10:40 ЛьвівКарлові Вари ЛьвівРяшівКраківОломоуцБрноПрагаПльзеньКарлові Вари

20 год. 40 хв.

Пн, Чт

14:20 – 11:05 ЛьвівКарлові Вари ЛьвівКраківКатовіцеГрадець КраловеПрагаПльзеньКарлові Вари

20 год. 45 хв.

Вт, Чт, Сб

14:30 – 11:00 ЛьвівКарлові Вари ЛьвівСтрийМукачевеУжгородБрноПрагаПльзеньКарлові Вари

20 год. 30 хв.

Сб

14:30 – 08:00 ЛьвівПльзень ЛьвівРяшівКраківОстраваОломоуцБрноПрагаПльзень

17 год. 30 хв.

Пн, Ср, Сб, Нд

14:30 – 06:00 ЛьвівКралупи-на-Влтаві ЛьвівРяшівКраківОстраваОломоуцБрноПрагаКралупи-на-Влтаві

15 год. 30 хв.

Вт, Пт

16:45 – 09:00 ЛьвівПрага ЛьвівОстраваОломоуцБрноПрага

16 год. 15 хв.

Чт

18:00 – 11:10 ЛьвівХерсон ЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

17 год. 10 хв.

Кожен день

18:00 – 11:10 ЛьвівХерсон ЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

17 год. 10 хв.

Кожен день

18:00 – 11:20 ЛьвівХерсон ЛьвівЗолочівТернопільПідволочиськВолочиськХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

17 год. 20 хв.

Кожен день

18:20 – 13:00 ЛьвівХеб ЛьвівОстраваБрноПрагаПльзеньТаховМаріанські ЛазніХеб

18 год. 40 хв.

Вт

19:50 – 06:30 ЛьвівВроцлав ЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлав

10 год. 40 хв.

Кожен день

20:30 – 07:50 ЛьвівПйотркув-Трибунальський ЛьвівКраківКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-Трибунальський

11 год. 20 хв.

Кожен день

20:30 – 07:50 ЛьвівПйотркув-Трибунальський ЛьвівКраківКатовіцеЧенстоховаРадомськоПйотркув-Трибунальський

11 год. 20 хв.

Кожен день

20:30 – 03:20 ЛьвівКраків ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

20:30 – 03:20 ЛьвівКраків ЛьвівКраків

6 год. 50 хв.

Кожен день

21:00 – 09:40 ЛьвівПознань ЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознань

12 год. 40 хв.

Кожен день

22:00 – 06:00 ЛьвівВаршава ЛьвівЛюблінВаршава

8 год. 0 хв.

Кожен день

22:00 – 14:25 ЛьвівПльзень ЛьвівРяшівКраківОстраваОломоуцБрноПрагаПльзень

16 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

23:00 – 09:00 ЛьвівВроцлав ЛьвівРяшівКраківКатовіцеВроцлав

10 год. 0 хв.

Кожен день

23:59 – 17:00 ЛьвівЩецин ЛьвівЛюблінВаршаваЛодзьПознаньГожув-ВелькопольскийЩецин

17 год. 1 хв.

Кожен день

Увага! Розклад автобусів по Ж/Д вокзал, возле багажного отделения, пл. Дворцовая, 1 в місті Львів містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Львів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя