• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автовокзал, возле шлагбаума, ул.Стрийска 109

Автовокзал, возле шлагбаума, ул.Стрийска 109: розклад автобусів по станції, час відправлення міжнародних і приміських автобусів на 2020 рік. Онлайн табло зі списком рейсів і графіком від'їздів автобусів протягом тижня. Інформація про наявність місць на рейсах, ціни на квитки та онлайн бронювання.

Розклад автобусів по станції

Відправлення та прибуття Маршрут В дорозі Виїзди
00:30 – 22:30 ЛьвівЗапоріжжя ЛьвівРівнеЖитомирКиївПирятинЛубниПолтаваХарківКрасноградДніпроЗапоріжжя

22 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб

01:00 – 21:00 ЛьвівНова Каховка ЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсонНова Каховка

20 год. 0 хв.

Сб

01:00 – 19:30 ЛьвівХерсон ЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьОдесаМиколаївХерсон

18 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт

01:30 – 08:50 ЛьвівКам'янець-Подільський ЛьвівЗолочівТернопільБучачЧортківБорщівКам'янець-Подільський

7 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

01:30 – 03:45 ЛьвівТернопіль ЛьвівТернопіль

2 год. 15 хв.

Пн, Вт, Сб

02:00 – 18:30 ЛьвівКривий Ріг ЛьвівРівнеЖитомирКиївЧеркасиКропивницькийКривий Ріг

16 год. 30 хв.

Пт

04:20 – 19:00 ЛьвівХерсон ЛьвівТернопільХмельницькийВінницяУманьПервомайськ (Миколаївська обл.)МиколаївХерсон

14 год. 40 хв.

Вт

06:00 – 01:30 ЛьвівЗапоріжжя ЛьвівРівнеЖитомирКиївКиївЛубниПолтаваХарківДніпроЗапоріжжя

19 год. 30 хв.

Вт, Сб

07:00 – 22:00 ЛьвівСуми ЛьвівРівнеЖитомирПирятинКиївПрилукиРомниНедригайлівСуми

15 год. 0 хв.

Нд

08:30 – 11:00 ЛьвівТернопіль ЛьвівТернопіль

2 год. 30 хв.

Вт

09:00 – 12:00 ЛьвівТернопіль ЛьвівТернопіль

3 год. 0 хв.

Пн, Пт

13:30 – 13:00 ЛьвівШтутгарт аеропорт ЛьвівДрезденХемніцНюрнбергІнгольштадтМюнхенУльмШтутгарт аеропорт

23 год. 30 хв.

Пн, Пт

14:55 – 08:30 ЛьвівПрага ЛьвівКраківКатовіцеВроцлавПрага

17 год. 35 хв.

Сб

15:30 – 08:25 ЛьвівПрага ЛьвівРяшівКраківКраків АеропортБрноПрага

16 год. 55 хв.

Ср, Сб

16:00 – 07:30 ЛьвівПрага ЛьвівРяшівКраківКатовіцеБрноПрага

15 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб

16:00 – 08:00 ЛьвівПрага ЛьвівКраківКатовіцеБрноПрага

16 год. 0 хв.

Вт

16:30 – 08:40 ЛьвівПрага ЛьвівРяшівКраківКатовіцеБрноПрага

16 год. 10 хв.

Нд

18:00 – 10:10 ЛьвівПознань ЛьвівКельцеРадомВаршаваЛодзьПознань

16 год. 10 хв.

Кожен день

18:15 – 09:05 ЛьвівПознань ЛьвівКраківКраків АеропортКатовіцеОполеВроцлавЛешноПознань

14 год. 50 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

19:50 – 10:00 ЛьвівВроцлав ЛьвівКраківКраків АеропортОполеВроцлав

14 год. 10 хв.

Ср, Нд

21:00 – 15:00 ЛьвівПрага ЛьвівРяшівКраківКатовіцеБрноПрага

18 год. 0 хв.

Пн

21:00 – 15:00 ЛьвівПрага ЛьвівРяшівКраківКатовіцеБрноПрага

18 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

Увага! Розклад автобусів по Автовокзал, возле шлагбаума, ул.Стрийска 109 в місті Львів містить тільки автобусні рейси, квитки на які доступні для бронювання в нашому сервісі INFOBUS. Можливо, частина рейсів що відправляються від станції відсутні в таблиці.

Розташування на мапі

Інші автостанції в місті Львів

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя