Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Гомель-Кёльн-Карлсруэ (с 20.04)

06:00 Могилёв Bus Station, 93 Leninsjaya str.
06:30 Гомель Bus Station, 1 Kurchatova str.
07:30 Жлобин Bus Station, Uritskogo str.
09:00 Бобруйск 153 Pushkina str.
11:30 Мінськ Centrum Bus Station, 6 Bobruiskaya str.
13:30 Барановичі Bus Station str. Frolenkova
17:15 Брест Bus Station str. Mitskevicha 35
08:30 Берлин аеропорт Шенефельд Airport "Shonefeld"
11:00 Магдебург Hbf. ZOB, Hst. 7
12:00 Брауншвейг ZOB
13:10 Ганновер Hbf, ZOB Hst. 5
15:00 Гамбург ZOB, Adenauerallee 74
15:40 Тоштедт Bremer Straße 36
16:20 Бремен ZOB
17:20 Оснабрюк Fernbushaltestelle
19:20 Дортмунд ZOB bei Hbf
20:10 Дюссельдорф Hbf.Kurfursternstr. neben Post
21:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
Перевізник: ВИЗИТ-ТУР
Багаж: 2шт. до 25кг(60х50х25)-бесплатно, каждый след. от 10 EUR
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Группа от 10 чел.
10% Инвалиды
10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
20% Дети 5-12 лет
50% Дети 0-5 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information