Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Жидачев - Краков - Прага

16:30 Львів Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.
18:00 Шегині customs (UA-PL)
18:30 Медика Custom (PL)
20:00 Перемишль CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
21:30 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
23:59 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
01:25 Катовіце Bus Station, st. Piotra Skargi 8
02:15 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
04:30 Оломоуц Bus Station, Sladkovského 142/37
06:30 Пардубице Railway Station
07:00 Градець Кралове Bus Station, ul. Pauhovsk 153
08:30 Прага Metro Roztyły, Tomiczkova str. 2234
09:00 Прага office INFOBUS, Na Florenci 23 str.
Перевізник: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Багаж: 1шт. до 30кг(20x30x60)-бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных - 50% цены билета, велосипедов в разобранном состоянии - 500CZK
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information