Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Каменец-Подольський - Лодзь

10:00 Камянець-Подільський Bus Station, 19 Knjaziv Koriatovicej str.
10:40 Дунаївці Bus Station, Shevchenka str.109
11:30 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Stop in the middle on the ring
12:30 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
13:20 Старокостянтинів Bus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.
14:15 Шепетівка Bus Station, Starokonstantinovskoye shose 42
15:00 Славута Bus Station, 13 Shevchenka str.
15:30 Нетішин Bus Station, 2 Rynkowa str.
17:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
19:00 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
20:20 Ковель Gas station "WOG", Warshawska st. 3B
22:30 Ягодин customs (UA-PL)
23:30 Дорохуск CLO POL-UKR
00:05 Хелм str. Lubelska 216, near McDonald
01:15 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
02:05 Пулавы Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
03:15 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 12
04:20 Груєць ul.Armii Krajowej, 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
06:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:20 Бронише Gas station "Lotos"
06:35 Блоне ul. Powstancow 24, McDonalds parking
06:50 Брамки ul. Łódzka 40, Gas station BP
07:05 Сохачев St. Dominic Square, near the church
07:20 Лович Ul. Warszawska 9a, in front of Hostel Lowicz
07:40 Гловно ul. Łódzka 8
08:00 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
Перевізник: Lux-Reisen
Багаж: 1шт. до 30кг(170см)-бесплатно
Додаткова інформація: Изменение даты поездки, ФИО пассажира в уже купленных билетах - 10% от стоимости билета
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information