Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Киев - Кривой Рог (19:00) (3-4)

19:00 Київ Bus Station "Kiev", near restaurant "Drova", pl. Vokzalnaia, 2
19:15 Київ аеропорт Жуляни Terminal A
19:20 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
19:30 Київ Metro Kharkivska
19:45 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
20:00 Бориспіль Sil'po market
22:00 Черкаси Epicentr or Samolet
22:30 Сміла Bus stop "Na Pushke"
23:59 Кіровоград Bus Station "Rybak"
02:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, 40 Tukhachevskogo str.
Перевізник: Kryvorozhskiy Express
Багаж: 1шт. до 20кг-бесплатно, каждый след. от 50 UAH
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information