Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Кривой Рог - Киев (12:00) old

12:00 Кривий Ріг market ATB, 173 kvartal, 40 Tukhachevskogo str.
14:00 Кіровоград Bus Station "Rybak"
15:30 Сміла Bus stop "Na Pushke"
16:00 Черкаси Epicentr or Samolet
18:00 Бориспіль Sil'po market
18:30 Київ аеропорт Бориспіль Terminal D, last floor
18:40 Київ Metro Kharkivska
18:50 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
19:00 Київ аеропорт Жуляни Terminal A
19:10 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information