Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Кёльн - Херсон (1)

06:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
06:40 Дюссельдорф Hbf., Worringerstr.
07:40 Ессен Hbf., Südseite, Fernreisebusbahnhof,/Freiheit
08:30 Дортмунд Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:30 Билефельд Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:00 Ганновер ZOB - Hamburger Allee
13:00 Брауншвейг ZOB am Hbf., Berliner Platz
08:15 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
10:40 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
12:50 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
14:55 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
18:10 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
21:45 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
23:55 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
01:15 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
Перевізник: EAST WEST EUROLINES
Багаж: 1шт. до 40кг(60x50x30)-бесплатно, каждый след. от 200 UAH
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов запрещена.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Группа от 10 чел.
10% Студенты до 26 лет
20% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information