Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Лодзь - Каменец-Подольський

08:00 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
08:45 Гловно ul. Łódzka 8
09:15 Лович Ul. Warszawska 9a, in front of Hostel Lowicz
09:45 Сохачев St. Dominic Square, near the church
10:30 Брамки ul. Łódzka 40, Gas station BP
10:45 Блоне ul. Powstancow 24, McDonalds parking
12:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
13:05 Груєць ul.Armii Krajowej, 50, in front of Dekada, Gas station Orlen
14:15 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 12
15:40 Пулавы Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
16:50 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
18:20 Хелм str. Lubelska 216, near McDonald
19:45 Дорохуск CLO POL-UKR
21:50 Ягодин customs (UA-PL)
22:10 Ковель Gas station "WOG", Warshawska st. 3B
00:15 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
01:35 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
02:40 Нетішин Bus Station, 2 Rynkowa str.
03:05 Славута Bus Station, 13 Shevchenka str.
03:35 Шепетівка Bus Station, Starokonstantinovskoye shose 42
04:25 Старокостянтинів Bus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.
05:10 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
05:50 Ярмолинці (Хмельницька обл.) Stop in the middle on the ring
06:30 Дунаївці Bus Station, Shevchenka str.109
07:00 Камянець-Подільський Bus Station, 19 Knjaziv Koriatovicej str.
Перевізник: Lux-Reisen
Багаж: 1шт. до 30кг(170см)-бесплатно
Додаткова інформація: Изменение даты поездки, ФИО пассажира в уже купленных билетах - 10% от стоимости билета
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 80%
від 240год. до 120 год. до від'їзду: 50%
від 120год. до 48 год. до від'їзду: 20%
менше 48год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information