Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Москва - Тернополь - Черновцы

11:55 Москва Bus Stop "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
12:30 Москва Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
16:10 Тула GAI post (192 km detour route Tula H-2)
19:20 Орел AZS Rosneft (departure from Orel - bypass circuit)
03:30 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
03:50 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
06:00 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
07:30 Новоград-Волинський Bus Station, 45 Shevchenka str.
09:20 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
10:10 Дубно Bus Station, 26 Zabrama str.
10:55 Кременець Bus Station, 138 Dubenska str.
11:55 Збараж Bus Station
12:30 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
13:30 Бережани Bus Station, 3 Privokzalnaya str.
14:05 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
14:30 Бурштин Bus Station, Mitskevitcha str., 43
15:00 Галич Bus Station, Okruzhna str. 3
15:35 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
16:20 Надвірна Bus Station, 2 Vokzalna str.
17:10 Коломия Circle near Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
17:50 Косів Bus Station
18:10 Вижниця Bus Station, Obiizdna str.,2
19:10 Сторожинець Bus Station, Fedkovytcha str., 2
19:30 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
Перевізник: PKP Denysivka-Plus
Багаж: 1 багажное место 10-30кг (100х50х30см) бесплатно, каждое след. 50 UAH/kg
Додаткова інформація: Провоз небольших собак разрешен, полная цена билета, контактируйте с нашим колл-центром для детальной информации
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information