Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Познань - Каменец-Подольский

10:45 Познань Bus Station, st.Stanislawa Matyi 2
12:05 Лешно Dworzec PKP
14:00 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
15:35 Ополе Bus Station, st. 1 Maja 4
17:10 Катовіце ul. Piotra Skargi 6
18:35 Краків аеропорт Airport
21:25 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
00:05 Корчова customs PL-UA
01:45 Краковець customs (UA-PL)
03:20 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
06:30 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
07:55 Бучач Shevchenka st. 57
08:45 Чортків Bus Station, 15 Kopychinесka str.
09:35 Борщів Bus Station ul. Y.Kondryi, 13
10:55 Камянець-Подільський Bus Station, 19 Knjaziv Koriatovicej str.
Перевізник: PAT TERNOPIL-16127
Багаж: 1шт.-бесплатно, каждый след. от 80 UAH
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов разрешена за дополнительную плату
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 75%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
менше 12год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information