Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Познань - Яремче

17:50 Познань Bus Station, st.Stanislawa Matyi 2
19:10 Лешно ul.Towarowa 1
20:40 Вроцлав Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
22:05 Ополе Bus Station, Marii Rodziewiczówny 1
23:40 Катовіце Bus Station, st. Piotra Skargi 8
01:25 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
05:00 Корчова customs PL-UA
07:00 Краковець customs (UA-PL)
09:00 Львів Railway Station, parking, 1 Dvortsova str.
09:15 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
10:20 Стрий Bolechovskaya st. 2
11:00 Болехів Bus Station, 25 Zaliznichna str.
11:20 Долина Bus Station, 1 Privokzalna str.
11:55 Калуш Bus Station, 15 Privokzalna str.
12:35 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
13:30 Надвірна Bus Station, 2 Vokzalna str.
13:55 Делятін Bus Station ul. 16 lipnya
14:15 Яремче Bus Station, ul. Svobody, 234a
Перевізник: Федак И.М.
Багаж: 10% стоимости билета за проезд
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Дети 16-17 лет
10% Студент
15% Пенсионеры от 60 лет
25% Дети 13-15 лет
25% Солдаты АТО
30% Дети 10-12 лет
50% Дети 0-10 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information